Kategorie:
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Moc děkujeme za zájem o naše pivo!

Momentálně je dočasně zastaven prodej na e-shopu, a také osobní prodej přímo v pivovaru. Pivo můžeš stále nakoupit ve "Vinotéce U Zámku"

Zůstaň nám i nadále věrný, a sleduj naše aktuální informace o nových pivech buď přímo zde na webu, nebo na našich sociálních sítích.

Děkujeme za pochopení.

Čest a Mír!

Příběh pivovaru

Náš příběh není až tak neobvyklý, jak by si mohl ledaskdo představovat, a hlavně jak by si náš pivovar zasluhoval. Jednoduše se stalo to, že se potkalo několik lidí, u kterých už nějakou dobu kvetla láska k vaření piva.

Vždy nás bavilo poznávání neobvyklých chutí piva, které dokážou prozradit mnohé o zvycích a tradicích různých koutů pivního světa. Několikaleté cestování po světě a poznávání tamních pivních kultur, nám otevřelo obzory a pomohlo proniknout do tajů samotného vaření, díky kterému  jsme se mohli stát článkem celého alchymického procesu zrodu lahodného moku.

  • 14.8.2017 jsme jako "Létající pivovar Čestmír", uvařili v Litoměřickém minipivovaru Labuť naše první pivo IPA 15.

Po nebývalém úspěchu, nám bylo jasné, že musíme pokračovat v naší pivní pouti, a šířit mezi lidmi radost.

  • 1.10.2017 jsme poprvé na čepu ve Dnu Pytle v Praze.

Dále už nebylo zbytí, pořídili jse si vlastní technologii a "přistáli" jsme v Brandýse nad Labem. Vypili jsme hodně piv, než nám došlo, že  když z názvu odstraníme slovo "létající", zůstane nám jméno ČESTMÍR, který když rozdělíme, vzniknou nám dvě šlechetná slova ČEST a MÍR. V ten moment nám bylo jasné, že máme správný název.

  • 25. ledna 2019 - provozujeme vlastní pivovar v Brandýse nad Labem, a začínáme vařit skvělá piva!

Od té doby, naše piva ochutnávají pivaři v mnoha pivotékách v Praze, a každé dobré pivotéce a baru po České republice.

Jak skvěle hodnocená naše piva jsou, se můžete dozvědět na mnoha pivních potrtálech, mimojiné i zde:

Točila u nás televize seznam, a vy se můžete mrknout na díl Pivní republika, který pojednává o procesu "přistávání" létajícího pivovaru.

Najdete nás na našich sociálních platformách, kde můžete chytat aktuální novinky z první ruky.

ČEST A MÍR!